NAVRŽENÉ TAK, ABYCHOM SI MOHLI UŽÍVAT ŽIVOT NAPLNO

ZES Bodyguard se zaměřuje  na jednu věc a tou je lidské blaho! Bohužel, někdy si vážíme svého zdraví, až když se začnou objevovat zdravotní problémy. Abychom své tělo včas chránili a posilovali, byly vyvinuté patentované produkty ZES Bodyguard – pro více radosti ze života a energie v každé situaci!

Jedinečné. Pasivní. Patentované.

JAK NÁS MOHOU PRODUKTY ZES BODYGUARD PODPOŘIT?

PATENTOVANÉ A CHRÁNĚNÉ V EVROPĚ A USA

Produkty ZES Bodyguard nabízejí jedinečnou ochranu před negativními vlivy z prostředí a z nich plynoucími problémy jako jsou poruchy spánku, únava, migrény atd.

TO NEJLEPŠÍ PRO KAŽDÉHO - ZCELA BEZ VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ

Produkty ZES Bodyguard působí zcela pasivně bez jakýchkoliv vedlejších účinků, a proto je mohou bez obav používat všichni od batolat po důchodce.

VYVINUTÉ A VYROBENÉ V NĚMECKU A RAKOUSKU

Biotechnologie ZES byla vyvinuta lékaři a fyziky a dosáhla úrovně patentu. Pro zajištění požadované kvality jsou produkty vyráběné v Německu a Rakousku.

"Výrobky ZES Bodyguard představují jedinečný způsob, jak se chránit před narůstajícími škodlivými vlivy z prostředí jako je především elektromagnetické pole."

PROF. H.C. (RO) DR. MED. REICHWEIN | VYNÁLEZCE

Vědecké poznatky z renomovaných mezinárodních univerzit a vysokých škol.

V ČEM JE BIOTECHNOLOGIE ZES TAK JEDINEČNÁ?

Biotechnologie ZES byla zkoumána v několika vědeckých institucích. Výsledky výzkumů prokázaly významný vliv biotechnologie ZES na zdraví buněk.

VĚDECKÉ POZNATKY, O KTERÝCH SI MŮŽETE PŘEČÍST

Aby bylo dosaženo nezávislých odborných výstupů, byly výzkumem technologie ZES pověřeny univerzity a výzkumné ústavy z různých regionů. 

Výzkum prováděli pracovníci Univerzity Paris Lodron v Salcburku, Univerzity Johannese Keplera v Linci (Rakousko), Fundacion Europea de Bioelectromagnetisimo y Clencias de la Salud v Madridu (Španělsko) a výzkumného oddělení Aquafotomiky na Univerzitě Kobe v Japonsku.

Optimální ochrana a více energie v každé životní situaci!

PRODUKTY PRO VĚTŠÍ POHODU V KAŽDODENNÍM ŽIVOTĚ

OCHRANA A REGENERACE

Domov

S produkty ZES Bodyguard můžeme chránit sebe i celou svoji rodinu před zatěžujícími vlivy z okolí. Vytvořme si doma příznivé prostředí pro klidný život a relaxaci. Dopřejme si více energie a pohody!

Práce

Moderní pracoviště vybavená  elektronickými zařízeními mohou z dlouhodobého hlediska negativně ovlivňovat lidské zdraví. S produkty ZES Bodyguard můžeme předcházet případným potížím jako je únava, bolesti hlavy atd.

Cestování

Díky jednoduchému používání a malé velikosti produktů ZES Bodyguard můžeme využívat jejich výhod i při cestování. Poskytnou nám ideální ochranu v pronajatém ubytování i v dopravě letadlem, vlakem či autobusem.  

Doprava

Moderní auta, nákladní automobily a především elektro-auta mohou znamenat velkou zátěž pro celý organismus. Proto všem řidičům doporučujeme trvalou ochranu prostřednictvím produktů ZES Bodyguard. 

PŘIROZENÉ ZVÝŠENÍ VÝKONU

Rychlost

Naše výrobky speciálně vyvinuté pro sport zajišťují lepší prokrvení, výjimečně rychlou regeneraci a díky tomu podstatně více energie při výkonu! 

Přesnost

Ve fotbale, tenise nebo bojových sportech je rychlá síla klíčovým faktorem úspěchu. Produkty ZES Sports zvyšují obsah kyslíku v krvi, zlepšují prokrvení a soustředění!

Koncentrace

Díky používaní produktů ZES Sports se mohou sportovci během tréninků a zápasů lépe koncentrovat a zlepšovat svůj výkon. Pro větší přesnost a energičtější výkon!

Vytrvalost

Ve spolupráci s vrcholovými sportovci se podařilo dokázat, že produkty ZES Sports fungují podobně jako “Booster”, a tak podporují sportovní výkon!

"Produkty ZES Bodyguard fungují, na rozdíl od mnoha jiných řešení, zcela pasivně, a proto je může bez obav používat každý."

ARTHUR PASSLER | JEDNATEL SPOLEČNOSTI

Technická a právní bezpečnost pro vaše zdraví

PATENTOVÁNO V EVROPĚ A USA

Biotechnologie ZES je patentovaná a chráněná ochrannou známkou v Evropě a ve Spojených státech amerických (USA). Jedná se o výslovně udělené patenty, tj. funkce ZES Biotechnologie byla potvrzena a uznána patentovými vědeckými pracovníky.

 

EU PATENT (EP 1 230 831 B1 )

US PATENT (6,611,412 B1 )