ZES BODYGUARD

MÉNĚ STRESU A VÍCE POHODY SILNÝ IMUNITNí SYSTÉM

Výrobky ZES Bodyguard nabízejí ideální ochranu pro celé tělo! Patentovaný účinek ZES produktů může výrazně posilovat imunitní systém a zlepšovat tak kvalitu života. Nadšení uživatelé vnímají nejen více energie v každodenním životě, ale také výrazné zlepšení a prohloubení spánku! Dále také zmírnění bolestí kloubů, zad, ustoupení migrén a bolestí hlavy.

Prevence

Spánek

Migréna

Klouby

Optimální ochrana a více energie v každé životní situaci

Produkty ZES BODYGUARD poskytují podporu po celý den a chrání regeneraci během spánku!

Stále více lidí v moderní společnosti pociťuje nedostatek energie, trpí poruchami spánku nebo migrénami!

V dnešní době si už asi neumíme představit svůj každodenní život bez notebooku nebo chytrého telefonu. Technologický pokrok v mnohém velmi zjednodušuje a usnadňuje život. Rostoucí počet elektronických zařízení, kterými se obklopujeme, ale způsobuje stále větší tlak na lidské tělo. Tyto negativní a zatěžující účinky způsobené tzv. elektrosmogem oslabují imunitní systém a způsobují zdravotní problémy jako je neustálá únava, bolesti hlavy, migrény, poruchy spánku atd. Patentovaná biotechnologie ZES Bodyguard nabízí účinné řešení ochrany pro celou rodinu v každodenním životě.

Domov

Práce

Doprava

Cestování

Praktická ochrana v každé životní situaci

Náramek ZES BODYGUARD

Pohodlný náramek z hypoalergenního silikonu nabízí ideální ochranu v každodenním životě. Neutralizuje škodlivé vlivy z okolí. Výrazně posiluje imunitní systém, podporuje regeneraci a vitalitu organismu.

Nastavitelná velikost, vhodný na dětskou, dámskou i pánskou ruku.

Dostupný v několika barevných variantách.

Účinná ochrana vašeho těla v každodenním životě

Náhrdelník ZES BODYGUARD 25

Náhrdelník z ušlechtilé ocele, která tvoří pouzdro pro ochrannou spirálu o průměru 25 mm. Optimální ochrana pro každý den. Nabízí podobné účinky jako náramek. Neutralizuje škodlivé vlivy z prostředí. Výrazně posiluje imunitní systém, podporuje regeneraci a vitalitu organismu. Tento produkt doporučujeme každému, kdo se chce aktivně chránit v každodenním životě a vytvářet si příznivé prostředí. Uživatelé vnímají více energie a rovnováhy ve svém životě, ustoupení bolestí hlavy a migrén.

Dostupný v provedení květu nebo stromu života.

Pro klidný hluboký spánek

Regenerační podložka ZES BODYGUARD

Regenerační podložka je ideální řešení pro hluboký a regenerační spánek. Kvalitní spánek je nezbytný pro mnoho regeneračních procesů v těle, a proto má zásadní význam pro zdravý život. Stále více lidí trápí potíže se spánkem a nedostávají se tak do důležité fáze hlubokého spánku (REM). Důsledkem je neustálá únava, problémy s koncentrací a oslabený imunitní systém. Podložku umístěte do své postele pod matraci. Během noci dochází k neutralizaci rušivých vlivů z prostředí a vytvoření vhodných podmínek pro hluboký ozdravný spánek.

Ideální ochrana doma, v práci i v dopravních prostředcích

Allrounder ZES BODYGUARD 80

Ideální ochrana doma i v zaměstnání. Má největší dosah díky svému průměru 80 mm. V kanceláři i v domácnosti býváme vystaveni silnému elektrosmogu. Mnoho lidí je po pracovním dni unavených a pálí je oči. Moderní domácnost tvoří mnoho elektrických spotřebičů, které mohou z dlouhodobého hlediska negativně ovlivňovat zdravotní stav. 

Pomáhá nastartovat přirozenou detoxikaci organismu. Podporuje regeneraci, uvolnění od stresu a posiluje imunitní systém.

Použití: na pracovní stůl, na kuchyňskou linku, do kapsy, pod postel, pod matraci malých dětí, do auta, vlaku či letadla, k harmonizaci vody a zlepšení kvality potravin.

Podpora při potížích s bolavými klouby a zády

ZES BODYGUARD PRO 30X25

Speciálně vyvinutý jako účinná podpora při potížích s bolavými klouby a zády. Díky svým malým rozměrům jej lze snadno aplikovat na kteroukoli část těla. Bodyguard Pro svým způsobem vysává negativní informace z bolestivého místa jako vysavač, což umožňuje rychlejší návrat organismu do zdravého stavu.

Pomocí kvalitního prodyšného tejpu jednoduše připevněte na potřebné místo na těle.

Podpora při lokálních potížích

ZES BODYGUARD 25

Podpora při lokálních potížích na těle. Díky své malé velikosti je Bodyguard 25 vhodný zvláště při problémech v oblasti kolen, ramen, kostrče či krku. Spokojení uživatelé uvádějí také rychlejší ustoupení otoků.

Pomocí kvalitního prodyšného tejpu jednoduše připevněte na potřebné místo na těle.

Všechny objednávky vyřizujeme přes náš e-shop

V e-shopu ProAktiv si můžete pořídit veškeré produkty zobrazené zde na webu. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktuje zde.