NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Patentované výrobky ZES Bodyguard fungují na principu vysílač - přijímač. Spirála pracuje jako taková anténa, která je schopná přijímat a absorbovat určité frekvence, které potom přemění na neškodné teplo. Buňky a buněčná komunikace probíhá přesně v tomto frekvenčním rozsahu. Zdravé buňky s tím nemají žádný problém, jsou dokonce vytrénované a posilněné. Buňky, které již nedokáží plnit svoji původní funkci se tímto procesem odstraní. 

Patentované produkty ZES Bodyguard fungují neomezeně a svoji funkci ztrácejí pouze v důsledku fyzického poničení.

Ano! Biotechnologie ZES Bodyguard pracuje bez externího zdroje napájení energie (elektřiny), a proto může bez problémů přicházet do kontaktu s vodou.

Můžeme nosit neomezený počet produktů ZES Bodyguard současně. Během dne doporučujeme mít vždy alespoň jeden produkt přímo na těle a v noci spát na podložce ZES Bodyguard Recovery Pad nebo si dát pod polštář ZES Bodyguard Allrounder, a tak optimálně chránit a posilovat imunitní systém a podpořit regenerační procesy v celém těle během noci.

Každý produkt ZES Bodyguard funguje zcela pasivně, nevyžaduje externí zdroj energie. Jeho používání je bez jakýchkoliv vedlejších účinků pro každý živý organismus (lidi, zvířata, rostliny). Produkty ZES Bodyguard mohou zcela bezpečně a bez obav používat všichni dospělí i děti bez omezení věku - batolata i důchodci.  

Produkty ZES Bodyguard nemají žádné vedlejší účinky. Zpočátku může tělo případně reagovat spuštěním čistících procesů. V rámci detoxikace tak můžeme krátkodobě pocítit např. větší pocení, rýmu či klasické prvotní zintenzivnění problémů. 

Produkty ZES Bodyguard bychom měli nosit přímo u sebe, aby bylo možné využívat jejich plný potenciál. Přímý kontakt s pokožkou však není nutný. Výrobky ZES Bodyguard můžeme nosit v kapse nebo na oblečení (vždy stranou se spirálou k tělu) a účinek zůstává stejný. 

 

Rádi zodpovíme případné otázky a podělíme se o vlastní zážitky a zkušenosti s produkty ZES Bodyguard. Jsme Vám plně k dispozici, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo na instagramu. Ozveme se vám co nejdříve!